iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Do moich drogich koleżanek z iWoman :)

Pantero, tak sobie myślę, że życie jest niewiadomą. I ta niewiadoma nas zmienia - zmienia nasze poglądy, pragnienia, to, w co wierzymy. Zmienia nas, ale niekoniecznie naszych bliskich... Niekoniecznie naszych współpracowników. Albo wręcz przeciwnie - ich także zmienia, tylko w taki sposób, że drogi prowadzą nas w przeciwnych kierunkach... I jesteśmy od siebie coraz dalej, a dostrzegamy to dopiero, gdy dzielą nas już miliardy lat świetlnych... Czasem trzeba zostawić za sobą to co było ważne kiedyś, dla tego co jest ważne dziś. Czasem trzeba zamknąć jedne drzwi, żeby otworzyć następne. I dobrze jest zrobić to w porę, zanim zniszczymy nawet dobre wspomnienia. Głowa do góry. Jeśli coś się kończy, to coś innego się zaczyna. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Uratuj siebie, bo dla siebie Ty musisz być centrum świata. Bez Ciebie Twój własny świat nie mógłby istnieć. Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki. :)

Chinko - gratuluję :) Wiem z innych źródeł ;), że kipisz radością, rozwijasz się i cieszysz życiem :). Tęsknię za naszymi "rozmówkami", ale wszystko jest do nadrobienia. Jeśli nie tu, to gdzie indziej.

Luizo Joanno - mam nadzieję, że Opatrzność nad Tobą czuwa. I że dobrzy ludzie nie pozostają głusi na Twoje prośby, potrzeby, wołanie... Obyś tylko takich spotykała na swojej drodze.

Tęsknię za Wami dziewczyny i za tym czasem, który spędziłyśmy tu razem, śmiejąc się, plotkując, wspierając... Tęsknię za uśmiechniętą Marietką i rzeczową Mrówką. Za poezją Natali. Być może wkrótce przeniosę się do innego serwisu i zacznę wszystko od nowa. Oczywiście poinformuję o tym wcześniej. Może zajrzycie? Tu lub gdziekolwiek. Ciekawa jestem co u Was.

Pozdrawiam ciepło:)

Komentarze (9)
Pociąg do... alkoholu O aborcji raz jeszcze